Oferta - budowa hal w systemie "pod klucz"

Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja firmy w budownictwie inżynierii lądowej, skłoniły nas do poszerzenia zakresu prowadzonej działalności o sektor budowy hal przemysłowych, produkcyjnych i magazynowych.

W roli generalnego wykonawcy inwestycji lub w ramach tworzonych konsorcjów z innymi podmiotami, obiekty te realizujemy w systemie „pod klucz” lub w formie częściowo powierzonego zakresu.

Nasi podwykonawcy są sprawdzonymi partnerami biznesu z doświadczeniem i profesjonalnym charakterem świadczonych usług.

MUSING BUD przez cały okres trwania inwestycji, kontroluje i koordynuje prace, co zapewnia najwyższą jakość wykonania wszystkich robót na każdym etapie ich realizacji.

Proces inwestycyjny przeprowadzamy kompleksowo zarówno od momentu projektowania, uzyskania pozwolenia na budowę do chwili wykonania obiektu i oddania do użytku.

Przygotowujemy projekt w oparciu o własny zespół projektowy lub z dokumentacji powierzonej nam przez Inwestora.

Dla zachowania najwyższych standardów naszych realizacji, korzystamy z materiałów renomowanych Producentów i Dostawców.

Z uwagi na duży potencjał i zakres możliwości naszych prac, wykonujemy jednocześnie obiekty infrastruktury towarzyszącej budowie hali, tj.: zaplecza socjalne, biura, instalacje wodno-kanalizacyjne, drogi i parkingi oraz obiekty małej architektury.

Jesteśmy otwarci na realizację zamówień hal o różnym przeznaczeniu.

firma MusingBud - picture firma MusingBud - picture

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.