Obecnie realizujemy

Realizacja w systemie ZAPROJEKTUJ-WYKONAJ

Wykonanie infrastruktury stacji Szczecin Załom. Rozbudowa ulicy Produkcyjnej wraz z infrastrukturą techniczną w ramach budowy węzłów i przystanków przesiadkowych w ramach budowy Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej

Opis prac

Przedsięwzięcie obejmuje zaprojektowanie, uzyskanie niezbędnej decyzji umożliwiającej prowadzenie robót budowlanych i wykonanie zadania polegającego na budowie węzła przesiadkowego przy przystanku szczecin załom na potrzeby funkcjonowania szczecińskiej kolei metropolitalnej.

Celem projektu jest integracja i zwiększenie atrakcyjności oraz dostępność do transportu zbiorowego w obszarze metropolitalnym Szczecina.

Przedmiotem inwestycji jest przebudowa układu drogowego zapewniającego dostęp do przystanku kolejowego, budowa elementów węzła przesiadkowego, wykonanie oświetlenia, odwodnienia, elementów małej architektury, zagospodarowania zielenią oraz usunięcie kolizji z istniejącym uzbrojeniem terenu.

Zleceniodawca

Gmina Miasto Szczecin

logo

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.